FILTRY EURO5 / EURO6

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją filtrów EURO5 oraz EURO6 do samochodów ciężarowych, autokarów i wszelkiego rodzaju maszyn.

Metoda Hydrodynamiczna

Metoda opiera się na wprowadzeniu czynnika czyszczącego działającego na granicy faz, do układu filtra cząstek stałych lub katalizatora. Kluczowy jest dobór ciśnienia oraz ilość czynnika. W procesie regeneracji dochodzi do cyklicznego zwiększania ciśnienia w komorze filtra co poprzez zachodzącą reakcję chemiczną powoduje wydalanie zanieczyszczeń na zewnątrz. Ekologiczne czyszczenie filtra metodą hydrodynamiczną jest alternatywą dla wymiany na mniej skuteczny zamiennik. Dzięki takiemu procesowi jesteśmy w stanie osiągnąć parametry w ~98% zgodne z oryginalnymi.

Metoda ta nie powoduje obciążeń mechanicznych oraz termicznych silnika i układu wydechowego, związanych z przeprowadzeniem tzw. regeneracji serwisowej filtra cząstek stałych.

GWARANCJA

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na usługę!
Warunkiem przyjęcia filtra do regeneracji jest brak uszkodzenia mechanicznego lub chemicznego spowodowanego nieprofesjonalnym czyszczeniem (dotyczy wkładu filtrującego). W przypadku braku możliwości skutecznej regeneracji filtra nie pobieramy opłat za usługę.

Pamiętaj!

Nasza metoda daje gwarancję pełnej satysfakcji!
Nie warto korzystać z zamienników niskiej jakości, lepiej zregenerować oryginał. Nasze doświadczenie potwierdza, że metoda hydrodynamiczna przynosi zdecydowanie lepsze i trwalsze efekty! Nie musisz wydawać fortuny na zakup nowego filtra cząstek stałych – wybierz zregeneruj.com i oszczędzaj, zachowując ten sam efekt. Nasza metoda pozwala na przywrócenie ~99% pierwotnej sprawności filtra!

ZREGENERUJ FILTR I BĄDŹ EKO!

Dbamy o środowisko naturalne. Nasz czynnik DPF Cleaner Extra Power jest w pełni biodegradowalny.