Park Maszyn

URZĄDZENIA DO REGENERACJI DPF/FAP/GPF/SCR I KATALIZATORÓW:

DPF Master Flash Professional Plus – urządzenie klasy premium do regeneracji/czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF/FAP/GPF/SCR i katalizatorów. Umożliwia przywrócenie pierwotnej wydajności filtra poprzez usunięcie pozostałości pyłu PM10, ceru i nagaru oleju bez ingerencji mechanicznej.

DPF Heater Pro – profesjonalne urządzenie do suszenia filtrów cząstek stałych DPF/FAP/GPF i katalizatorów. Zaprojektowane głównie z myślą o warsztatach i serwisach zajmujących się regeneracją, które posiadają urządzenia bez opcji suszenia filtrów. Przyspiesza ono zdecydowanie proces regeneracji umożliwiając suszenie poza główną komorą maszyny.

 

URZĄDZENIA DO REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK:

Cimat CMT-48 VSR twin– urządzenie pozwala na dokładne sprawdzenie i precyzyjne zminimalizowanie poziomu niewyważenia układów wirujących stosowanych w turbosprężarkach.

Turbo Test Pro – urządzenie do sprawdzenia i regulacji układu zmiennej geometrii oraz aktywatorów turbosprężarek. Urządzenie to określa punkty położenia łopatek zmiennej geometrii za pomocą zmian ciśnienia układzie początkowym, co eliminuje błąd montażu zwykle stosowanego czujnika położenia siłownika. Podczas pomiarów turbina znajduje się dokładnie w takim samym układzie pracy jak w samochodzie, co pozwala na skuteczną kalibrację nie tylko starszych typów turbosprężarek, ale również tych nowej generacji, które wymagają najbardziej precyzyjnych ustawień.