REGENERACJA

Zregeneruj.com to innowacyjny projekt na rynku części samochodowych – od samego początku chcieliśmy stworzyć coś więcej niż kolejną firmę zajmującą się regeneracją podzespołów – dlatego postawiliśmy na innowacyjność, najwyższą jakość, oraz bieżące śledzenie rynku automotive i odpowiadanie na jego potrzeby. Przed wprowadzeniem nowych grup asortymentowych prowadzimy gruntowne badania, aby ustalić przyczyny uszkodzeń, wpływ warunków eksploatacji na powstawanie usterki, dostępność części zamiennych z naciskiem na ich jakość oraz opracować i przetestować technologię naprawy.
W międzyczasie opracowujemy procedury dotyczące całego procesu regeneracji, m.in. kryteria selekcji rdzeni wraz z wymaganiami jakościowymi dla części zamiennych i metody minimum dwuetapowej kontroli jakości finalnego produktu. Równocześnie ciągle pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty – w tym celu współpracujemy z wieloma warsztatami, serwisami autoryzowanymi oraz wiodącymi producentami z branży automotive.
Nieustannie pozyskujemy kolejne podzespoły które chcemy wprowadzić do oferty, demontujemy je, ustalamy przyczyny zużycia / uszkodzenia, wyszukujemy dostawców części i weryfikujemy ich produkty. W przypadku braku części zamiennych sprawdzamy możliwość ich wytworzenia u naszych podwykonawców – w takim przypadku zlecamy również dodatkowe badania wytrzymałościowe w niezależnych instytutach. Takie podejście wymusiło na nas również zmianę koncepcji sprzedażowej – postanowiliśmy nasze produkty przedstawiać jako kompletne części i podzespoły po regeneracji nie ustępujące częściom nowym, a nie jako usługę ich regeneracji.
Idąc za ciosem musieliśmy zaoferować naszym Klientom kompleksowe wsparcie techniczne – w tym celu utworzyliśmy dział pomocy technicznej, który m.in. opracowuje materiały pomocne na co dzień w warsztacie, instrukcje montażowe, oraz zapewnia wsparcie podczas montażu zakupionych u nas części – w tej kwestii również narzuciliśmy standardy jakie obowiązują w przypadku producenta i dostawcy podzespołów na aftermarket.