Regeneracja

Regeneracja turbosprężarek

Specjalizujemy się w naprawie turbosprężarek zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak i maszyn budowlanych czy rolniczych. Cechuje nas wiedza, doświadczenie i nowoczesny park maszyn. Wszystkie naprawy i diagnostykę wykonujemy w zaprojektowanych specjalnie do tego laboratoryjnych warunkach.

 

Regeneracja filtrów DPF/FAP/GPF/SCR i katalizatorów

Podczas procesu regeneracji nie ma potrzeby rozcinania filtra – obsługujemy filtry DPF/FAP/GPF/SCR oraz katalizatory. Nasza hydrodynamiczna metoda, w przeciwieństwie do wypalania serwisowego, nie rozrzedza oleju silnikowego – nie ma konieczności jego wymiany!

 

Regeneracja filtrów EURO5 / EURO6

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją filtrów EURO5 oraz EURO6 do samochodów ciężarowych, autokarów i wszelkiego rodzaju maszyn.
Stosujemy metodę hydrodynamiczną, która nie wymaga rozcinania filtra i zapewnia uzyskanie parametrów w 99% tożsamych z oryginalnymi.

 

Regeneracja przekładni kierowniczych do samochodów osobowych i dostawczych

W naszej ofercie posiadamy regenerowane przekładnie kierownicze hydrauliczne i elektryczne do samochodów osobowych i dostawczych, które spełniają najwyższe standardy. Regenerujemy zawsze przy użyciu komponentów najwyższej jakości oraz oryginalnych rdzeni.

 

Regeneracja zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych, naczep i autokarów

Oferujemy regenerację zacisków do wszystkich modeli pojazdów z układami hamulcowymi KNORR-BREMSE, WABCO, MERITOR, HALDEX, SAF, BPW, BREMBO, GIRLING, BOSCH, DT, ZF, TRW, MAN i innych.